У Києві підліток отримав важкі опіки через ураження струмом на даху електрички

На станції «Київ-Волинський» підліток отримав важкі травми після ураження електричним струмом
На залізничній станції «Київ-Волинський» травмувався 12-річний підліток, якого вразило електричним струмом після того, як він виліз на вагон електрички.
Про це повідомляє поліція Києва.
Хлопець отримав важкі опіки й був терміново госпіталізований до медичного закладу.
На місці інциденту працюють слідчо-оперативна група Солом’янського управління поліції та ювенальні поліцейські. Обставини події з’ясовуються.
Нагадаємо, Вибух в Івано-Франківську: є загиблі і постраждалі
Юлія Педюк - pravdatutnews.com
Читайте також

Підлітка госпіталізували з численними травмами, а поліція відкрила кримінальне провадження

У Києві водій Mercedes жорстоко побив велосипедиста, який зробив йому зауваження за зупинку на велодоріжці. Постраждалого госпіталізували у важкому стані, а нападника затримали

Поліція з'ясовує обставини аварії
Рекомендовані

298-й день року (299-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 67 днів

За інформацією місцевого видання «Уральская неделя», вирва на місці вибуху свідчить про те, що безпілотник ніс бойову частину значної потужності

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю
Loading...
Load next