Експрезиденту Південної Кореї Юн Сок Йолю інкримінують зловживання владою

Юн Сок Йоль — перший в історії сучасної Південної Кореї президент, якого заарештували
У четвер південнокорейська прокуратура офіційно звинуватила колишнього президента Юн Сок Йоля у зловживанні службовим становищем.
Про це повідомило агентство Yonhap.
Спеціальна слідча група прокуратури, яка займалася розслідуванням цієї справи, оголосила, що Юн Сок Йолю висунуто звинувачення без взяття під варту за ймовірне зловживання владою та перешкоджання громадянам у реалізації їхніх прав.
Юн Сок Йоль став першим в історії сучасної Південної Кореї президентом, якого було заарештовано.
Нагадаємо,Колишнього президента Південної Кореї судитимуть за спробу запровадити воєнний стан
Ростислав Шваник - pravdatutnews.com
Читайте також

Суд звільнив президента Південної Кореї Юн Сок Йоля після арешту та імпічменту

Юн Сок Йоль, колишній очільник Південної Кореї, завтра вперше постане перед кримінальним судом.

Експрезидент Південної Кореї Юн Сок Йоль оголосив про вихід із провладної партії «Сила народу»
Рекомендовані

Редис – один із перших овочів, що з’являється на ринку навесні та тішить око й шлунок до глибокої осені. Він містить велику кількість корисних речовин, які необхідні організму людини, що є актуальним для профілактики весняного авітамінозу.

Віталій Кличко вперше за довгий час відверто розповів про своє особисте життя — мер Києва визнав, що нині його серце вільне, а головною причиною самотності назвав постійну зайнятість і відсутність часу навіть на друзів.

На Андріївському узвозі у столиці України демонтували пам’ятник російському та радянському письменнику Михайлу Булгакову.
Loading...
Load next