РФ атакувала Суми: поранена жінка та пошкоджені житлові будинки

Внаслідок атаки ворожого БпЛА у Сумах постраждала жінка
Фото: telegram/@grigorov_oleg
Ввечері 20 червня росіяни атакували дронами Суми. Внаслідок атаки постраждала жінка та пошкоджено інфраструктуру.
Про це розповів голова сумської ОВА Олег Григоров.
Попередньо, удар завдав дрон типу «Ланцет». Уламки пошкодили дах та близько 20 вікон у двох п’ятиповерхових будинках. Постраждала 75-річна жінка перебувала вдома під час вибуху. Вона отримала уламкові поранення та була госпіталізована.
Нагадаємо, росіяни посилили штурми: у червні фіксується зростання бойової активності — Deepstate
Юлія Педюк - pravdatutnews.com
Читайте також

Безпілотник влучив у нежитлову будівлю — загорілася покрівля, постраждалих немає

В Солом’янському районі один із БпЛА влучив у технічний поверх багатоповерхового будинку

Сьогодні вдень російські військові завдали удару по центру Сум, скинувши боєприпас із безпілотника на сквер поблизу навчального закладу
Рекомендовані

Вищий антикорупційний суд у понеділок, 8 червня, затвердив угоду про визнання винуватості між прокурором САП та колишнім головою Верховного Суду Всеволодом Князєвим.

Редис – один із перших овочів, що з’являється на ринку навесні та тішить око й шлунок до глибокої осені. Він містить велику кількість корисних речовин, які необхідні організму людини, що є актуальним для профілактики весняного авітамінозу.

Віталій Кличко вперше за довгий час відверто розповів про своє особисте життя — мер Києва визнав, що нині його серце вільне, а головною причиною самотності назвав постійну зайнятість і відсутність часу навіть на друзів.
Loading...
Load next