У Дамаску терорист-смертник атакував церкву: щонайменше 13 загиблих і понад 50 поранених

Фото: Unsplash
У столиці Сирії, Дамаску, терорист-смертник вдерся до церкви Святого Іллі та підірвав себе серед людей.
Про інцидент повідомляють агенції Reuters та Associated Press.
За словами свідків, перед тим як підірвати себе, нападник відкрив вогонь по присутніх у храмі. Один із очевидців розповів журналістам, що бачив, як смертника супроводжували ще двоє осіб — вони згодом утекли. Водночас джерела Reuters у правоохоронних органах стверджують, що в нападі брали участь лише двоє — сам смертник і ще один спільник.
Після вибуху на місце події прибули сили безпеки та рятувальники. Усередині церкви зафіксовано значні руйнування.
За офіційною інформацією сирійського Міністерства охорони здоров’я, унаслідок теракту загинули щонайменше 13 людей, ще 53 дістали поранення. Місцеві ЗМІ повідомляють, що серед постраждалих можуть бути діти.
Хоча жодне з угруповань поки не взяло на себе відповідальності за напад, сирійська влада підозрює, що його організували бойовики «Ісламської держави».
Нагадаємо, у Нігерії стався збройний напад на село: понад 100 загиблих
Юлія Педюк - pravdatutnews.com




