Нічна атака на Луцьк: зруйновано приватний будинок

Інформації щодо загиблих немає
Фото: Ігор Поліщук
У ніч на 12 липня російські війська здійснили комбіновану атаку на Луцьк, застосувавши ударні безпілотники та ракети. Унаслідок удару повністю зруйновано один приватний житловий будинок, пошкоджено інші оселі та автомобіль.
Про це повідомив міський голова Луцька Ігор Поліщук.
За словами мера, вибухова хвиля та уламки призвели до вибиття вікон в інших будинках, а також займання приватного автомобіля.
Інформації щодо загиблих немає, — зазначив Поліщук.
Нагадаємо, Російський БпЛА влучив у житловий будинок у Львові під час нічної атаки
Ростислав Шваник - pravdatutnews.com
Читайте також

У ніч проти 4 липня в Росії повідомили про масовану атаку безпілотників на кілька регіонів, зокрема Ростовську область і Сергієво-Посадський міський округ під Москвою

Постраждали п’ять областей країни.

У ніч на 9 липня Росія здійснила масовану повітряну атаку на Україну, використавши загалом 741 засіб повітряного нападу
Рекомендовані

Один з ключових напрямків - перенесення війни на територію Росії

Samsung офіційно представила нове покоління складаних смартфонів — Galaxy Fold8 Ultra, Galaxy Fold8 та Galaxy Flip8.

Під час Чемпіонату світу з футболу 2026 року головним фінансовим тріумфатором став не гравець на полі, а екслегенда англійського футболу Девід Бекхем.
Loading...
Load next