Блогерів оштрафували у Києві за провокативні відео в поліцейській формі

Блогерів оштрафували у Києві за провокативні відео в поліцейській формі
Стосовно трьох осіб складено адміністративні протоколи

Фото: Національна поліція

У Києві блогерів притягнули до адміністративної відповідальності за зйомки відео, де вони, одягнені в поліцейську форму, імітували перевірки та затримання. Загалом п'ятеро осіб отримали протоколи.

Як повідомили в поліції, фігуранти є мешканцями столиці, які не мають жодного стосунку до правоохоронних органів. Усі їхні дії були спрямовані виключно на здобуття популярності та "хайпу" в соціальних мережах.

Стосовно трьох осіб складено адміністративні протоколи за ст. 184-3 КУпАП (незаконне використання ознак належності до Національної поліції). Санкція цієї статті передбачає штраф до 34 тисяч гривень.

Ще двоє киян нестимуть відповідальність за ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство), оскільки також брали участь у створенні провокативного контенту.

Нагадаємо, в Одесі затримали жінку, яка готувала теракт на замовлення російських спецслужб

Ростислав Шваник - pravdatutnews.com

Читайте також
У Києві затримали чоловіків, які влаштували стрілянину з автомобіля У Києві затримали чоловіків, які влаштували стрілянину з автомобіля
У Дарницькому районі Києва поліція затримала двох чоловіків, які влаштували стрілянину з автомобіля
Штраф за неявку до ТЦК можна оскаржити в суді — що потрібно знати Штраф за неявку до ТЦК можна оскаржити в суді — що потрібно знати
Недотримання правил військового обліку може призвести до адміністративної відповідальності, однак штраф за неявку за викликом ТЦК не є остаточним і може бути скасований у судовому порядку
Співали «Москва, я люблю тебя»: у Києві склали адмінпротоколи Співали «Москва, я люблю тебя»: у Києві склали адмінпротоколи
У Києві правоохоронці встановили особи дівчат, які опублікували відео з виконанням проросійських пісень. На них склали адмінпротоколи, справою займається СБУ
Loading...
Load next