Зеленський: вбивство Андрія Парубія було ретельно підготовлене

Зеленський: вбивство Андрія Парубія було ретельно підготовлене
До розслідування залучені МВС, Офіс генпрокурора та СБУ

Фото: depositphotos

Президент України Володимир Зеленський заявив, що вбивство колишнього голови Верховної Ради Андрія Парубія було не випадковим і заздалегідь спланованим.

У своєму зверненні він наголосив, що до розслідування долучені МВС, Офіс генерального прокурора та СБУ. Правоохоронні органи регулярно звітують йому про перебіг слідства.

Розслідують обставини вбивства Андрія Парубія. Багато сил задіяно – всі, які необхідні. Злочин був, на жаль, ретельно підготовлений. Але робиться все для розкриття цього злочину.  Говорив також із Василем Малюком. Служба безпеки України залучена до розслідування. Доручив невідкладно представляти нашому суспільству перевірену інформацію, - йдеться в повідомленні.

Президент висловив співчуття близьким загиблого:

Мої співчуття рідним та близьким, друзям Андрія Парубія. Вічна памʼять!

Нагадаємо, сьогодні, 30 серпня, у Франківському районі Львова вбили відомого українського політика та громадського діяча Андрія Парубія.

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
Зеленський повідомив про затримання підозрюваного у вбивстві Андрія Парубія Зеленський повідомив про затримання підозрюваного у вбивстві Андрія Парубія
Президент України Володимир Зеленський у ніч проти 1 вересня заявив, що правоохоронці затримали особу, яку підозрюють у вбивстві народного депутата, колишнього голови Верховної Ради Андрія Парубія
Напад на авто Шефіра: помічника Зеленського після обстрілу охороняє СБУ (відео) Напад на авто Шефіра: помічника Зеленського після обстрілу охороняє СБУ (відео)
Столичні правоохоронці на Київщині прочісують понад 430 гектарів лісу, поблизу якого було обстріляно автомобіль Сергія Шефіра. Жодного підозрюваного поки не затримано.
У Києві викрили агента ФСБ — звукорежисер працював на відому радіостанцію У Києві викрили агента ФСБ — звукорежисер працював на відому радіостанцію
Служба безпеки України спільно з Офісом генпрокурора викрила та затримала законспірованого агента російських спецслужб у столиці
Loading...
Load next