Чернігів під ракетним обстрілом: удар зафіксовано біля блокпоста на в’їзді в місто

4 вересня Повітряні сили України повідомили про загрозу застосування балістичного озброєння з північного напрямку
Скриншот з відео
4 вересня Повітряні сили України повідомили про загрозу застосування балістичного озброєння з північного напрямку. Невдовзі місцева влада підтвердила влучання російської ракети на території одного з підприємств Чернігова.
Про це повідомляють Повітряні сили, начальник Чернігівської МВА Дмитро Брижинський.
За словами начальника Чернігівської міської військової адміністрації Дмитра Брижинського, удар був зафіксований поблизу блокпоста на в’їзді до населеного пункту Новоселівка.
Наразі триває уточнення інформації щодо можливих постраждалих.
Нагадаємо, російський дрон атакував Запоріжжя: чотири людини поранені
Олена Стебніцька - pravdatutnews.com
Читайте також

Серед постраждалих 5 людей, 2 з яких госпіталізували до столичної лікарні. Інших постраждалих доставили до Білоцерківської міської лікарні № 2.

У ніч на 28 липня російські війська завдали чергового удару по Україні, зокрема під ворожу атаку потрапила столиця — Київ

У Хусті на одній із автозаправних станцій стався вибух газоповітряної суміші.
Рекомендовані

298-й день року (299-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 67 днів

За інформацією місцевого видання «Уральская неделя», вирва на місці вибуху свідчить про те, що безпілотник ніс бойову частину значної потужності

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю
Loading...
Load next