Експортер сої повернув державі 15 млн грн: податкове правопорушення викрито

Експортер сої повернув державі 15 млн грн: податкове правопорушення викрито
Прокуратура одеської області висунула обвинувачення директору підприємства за умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Фото: Офіс Генерального Прокурора

Про це повідомляє Офіс генерального прокурора. 

За даними слідства, компанія займалася оптовою торгівлею сільгосппродукцією. Її директор навмисно не задекларував у податковій звітності сою обсягом майже 5400 тон.

Продукція мала експортуватися морем до Республіки Кот-д’Івуар у Західній Африці.

Фактично обсяги продажів та прибуток компанії були значно більшими, ніж офіційно вказано у декларації. Відповідно, і податки мали б бути більшими, – говориться у повідомленні.

Внаслідок своїх протиправних дій підприємець міг уникнути сплати майже 15 млн грн податків.

В рамках досудового розслідування у податкову декларацію вже внесені правдиві дані, а підприємець сплатив вказану суму несплачених податків.

До слова, українські моделі OnlyFans заборгували державі майже 385 млн грн

Кольц Максим - pravdatutnews.com

Читайте також
Розхитують ситуацію в країні: за хвилею псевдомінувань в Україні стоїть РФ — СБУ (відео) Розхитують ситуацію в країні: за хвилею псевдомінувань в Україні стоїть РФ — СБУ (відео)
До поширення хвилі псевдомінувань залучають громадян України, які діють з хуліганських мотивів чи заради розваги, не усвідомлюючи до кінця всі можливі наслідки.
РФ ухвалила бюджет із рекордним дефіцитом і підвищенням податків — СЗРУ РФ ухвалила бюджет із рекордним дефіцитом і підвищенням податків — СЗРУ
Розвідка: дефіцит бюджету свідчить про глибоку кризу в РФ
Loading...
Load next