Черговий воєнний злочин: окупанти розстріляли 5 полонених бійців ЗСУ під Покровськом

19 листопада в Покровському районі Донеччини російські військові розстріляли п'ятьох полонених українських захисників.
Черговий воєнний злочин: окупанти розстріляли 5 полонених бійців ЗСУ під Покровськом

Фото: Donetsk_obl_prokuratura/Telegram

Про це повідомила Донецька обласна прокуратура.

Деталі злочину

Трагедія сталася під час штурму позицій ЗСУ поблизу селища Котлине Покровського району. Представники ЗС РФ захопили в полон 5 українських військовослужбовців.

За даними слідства, окупанти вчинили страту беззбройних людей:

Коли обеззброєні українські захисники лежали на землі обличчям донизу, один з окупантів відкрив по них прицільний вогонь з автомата, вбивши їх.

Реакція правоохоронців

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом вчинення воєнного злочину, що спричинило загибель людей (ч. 2 ст. 438 КК України).

Розслідування проводить ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

У прокуратурі нагадали, що вбивство полонених є грубим порушенням Женевських конвенцій та кваліфікується як тяжкий міжнародний злочин.

До слова, у суботу вдень, 22 листопада, російські війська здійснили черговий обстріл Херсона. Під вогнем опинився Дніпровський район міста.

Кольц Максим - pravdatutnews.com

Читайте також
На Донеччині російські війська розстріляли трьох українських військовополонених На Донеччині російські війська розстріляли трьох українських військовополонених
Прокуратура розпочала досудове розслідування за фактом воєнного злочину
Рівень довіри українців до силових і правоохоронних структур - результати опитування Рівень довіри українців до силових і правоохоронних структур - результати опитування
Збройні сили України залишаються інституцією з найвищим рівнем довіри серед силових та правоохоронних органів
СБУ затримала агентку РФ на Донеччині: шпигувала для ворога після вербування через TikTok СБУ затримала агентку РФ на Донеччині: шпигувала для ворога після вербування через TikTok
Жінка коригувала ворожий вогонь по українських позиціях на Покровському напрямку та передавала дані про тилові локації ЗСУ.
Loading...
Load next