"Антонов" планує збирати літаки для міжнародних ринків у Канаді

"Антонов" планує збирати літаки для міжнародних ринків у Канаді
Державне підприємство "Антонов" складатиме українські літаки в Канаді, в яких максимально використовуватимуться новітні перспективні авіаційні технології.

Українське державне авіабудівне підприємство "Антонов" та уряд канадської провінції Квебек готують масштабний проєкт, який передбачає виробництво модифікованих літаків Ан-74ТК-200 для міжнародних ринків. Про це повідомила пресслужба концерну "Укроборонпром" із посиланням на канадську компанію Capital Hill Group (CHG).

Зокрема, завдяки співробітництву України та Канади у сфері авіабудування, літаки Ан-74ТК-200  отримають низку сучасних рішень, наприклад, скляну кабіну. Також планується розробити ряд модифікацій літаків для цивільного та спеціального призначення, цим і займеться ДП "Антонов".

Окрім цього, наразі вже створено компанію "Антонов–Канада", для просування на міжнародний ринок літаків, розроблених і виготовлених на держпідприємстві. Оскільки, модель літака Aн-74TK-200 має критичну залежність від використання кількості компонентів, вироблених в Росії - це унеможливлює сертифікацію на міжнародних ринках.

Зауважимо, що літак Ан-74ТК-200:

  • призначений для перевезення 52 пасажирів та вантажів до 10 тонн;
  • призначений також для змішаних пасажирських та вантажних перевезень на міжнародних повітряних маршрутах короткої та середньої дальності;
  • екіпаж літака складається з двох осіб.

Також максимальна злітна маса літака - 36,5 тонн, максимальна висота польоту - 10100 м, крейсерська швидкість - 600-700 км/год, дальність польоту з вантажем 10 тонн - 950 км, при навантаженні 1,8 тонни вона становить 4250 км. 

Читайте також
Україна спрямовує 17 мільярдів на гарантії безпеки польотів Україна спрямовує 17 мільярдів на гарантії безпеки польотів
Рішення дозволить надалі виконувати рейси в Україну та з України.
5 країн запустили міжнародний фонд "За сильну Україну", його стартовий капітал - £35 млн 5 країн запустили міжнародний фонд "За сильну Україну", його стартовий капітал - £35 млн
Кошти будуть спрямовані на громади, їхню стійкість, людей, які потребують підтримки.
Loading...
Load next