У Кривому Розі суддя за кермом BMW збила 11-річного хлопчика

У Кривому Розі суддя за кермом BMW збила 11-річного хлопчика
У Кривому Розі суддя районного суду скоїла ДТП на пішохідному переході — дитину госпіталізували у важкому стані

Фото: depositphotos

У Дніпропетровській області суддя районного суду Кривого Рогу, керуючи автомобілем BMW, збила дитину на регульованому пішохідному переході. Про це повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань.

Як зазначили у ДБР, працівники бюро вже розпочали досудове розслідування дорожньо-транспортної пригоди за участі судді, внаслідок якої постраждала дитина.

За попередньою інформацією, аварія сталася 9 лютого близько 16:30. Суддя на автомобілі BMW збила хлопчика 2014 року народження, який разом із матір’ю переходив дорогу по пішохідному переходу.

Унаслідок наїзду дитина отримала численні тілесні ушкодження та була госпіталізована у важкому стані. У разі доведення вини підозрюваній загрожує до восьми років позбавлення волі.

До слова, у Черкасах чоловік кинув гранату у поліцейських і військових.

Стрілець Діана - pravdatutnews.com

Читайте також
В Україні знизилася захворюваність на грип, ГРВІ та COVID-19 на 22% В Україні знизилася захворюваність на грип, ГРВІ та COVID-19 на 22%
Упродовж тижня на ГРВІ, грип та COVID-19 в Україні перехворіли 73 690 дорослих і 83 243 дитини
Смертельна аварія у Харкові: пасажирка розповіла, хто був за кермом Infiniti Смертельна аварія у Харкові: пасажирка розповіла, хто був за кермом Infiniti
Мати 16-дівчини спростували чутки, що вони з Миколою Харківським перебували у відносинах.
Директору підприємства з Кривого Рогу оголошено підозру через постачання неякісних спальних мішків для військових Директору підприємства з Кривого Рогу оголошено підозру через постачання неякісних спальних мішків для військових
Директору підприємства з Кривого Рогу повідомили про підозру через постачання військовим 20 тисяч неякісних спальних мішків на 30 мільйонів гривень у 2023 році
Loading...
Load next