На Херсонщині мертві медузи та водорості вкрили популярний пляж (відео)
На популярному пляжі на Херсонщині після шторму напередодні весь пляж – у водоростях. Також з'явилися трупи медуз.

У курортному селі Щасливцеве на Арабатській Стрілці, що на Херсонщині після шторму пляж вкрило водоростями та медузами. Туристи почали скаржитися в мережі щодо такого відпочинку.
Про це повідомили у Facebook-спільноті "Счастливцево".
Про це інцидент повідомили 18 серпня. Тоді також опублікували відповідне відео.
За словами авторки допису, після шторму напередодні весь пляж – у водоростях. Також з'явилися трупи медуз.
А Чорне море – в якихось маленьких червоних водоростях. Незрозуміло, що це таке, - розповідає жінка.
Під відео користувачі зазначають, що це звичне явище після шторму.
Також у мережі з'явилися кадри з місцевого пляжу в Щасливцевому, яке зняли 19 серпня. На ролику помітно, що вода стала більш чистою, утім у морі – чимало медуз.
Читайте також

Вже з 15 травня українці зможуть літати до Туреччини без ПЛР-тесту, однак з іншою умовою - залишається в силі вимога заповнити спеціальну форму перед вильотом.

Розіграш путівки від телеканалу "ПравдаТУТ Львів" та туристичної компанії "IN.DI.GO TRAVEL": з-поміж 6 тисяч коментарів виграти подорож пощастило львів’янці Надії Шупер.

Попри відкриття кордонів, багато українців вирішують провести відпустку на рідних теренах. Втім ціни на відпочинок в межах країни цьогоріч не тішать.
Рекомендовані

З часом навіть найнадійніші Android-смартфони починають працювати повільніше, швидше розряджатися й створювати відчуття «застарілого» пристрою.

Зелений чай – напій, який дедалі частіше називають «ранковим щитом» для серця. Його антиоксидантні властивості допомагають зменшити окислювальний стрес і підтримати здоров’я судин.

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки мають доступ до досить широкого переліку даних про військовозобов’язаних громадян. Усі відомості, необхідні для ведення військового обліку, зберігаються у Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів.
Loading...
Load next