89-річного чоловіка затримали після стрілянини в Атенах

89-річного чоловіка затримали після стрілянини в Атенах
У Греції розслідують два збройні напади в столиці, внаслідок яких постраждали п’ятеро людей

Фото: depositphotos

У Греції поліція затримала 89-річного чоловіка, підозрюваного у двох стрілянинах в Афінах, унаслідок яких поранення отримали п’ятеро людей.

Про це повідомляє The Guardian.

Перший інцидент стався в офісі соціального страхування, де чоловік відкрив вогонь і поранив працівницю в ногу. Після цього він залишив місце події.

Згодом він вирушив до будівлі суду в центрі Атен, де, за даними слідства, знову відкрив стрілянину. Унаслідок цього було поранено ще чотирьох людей.

Після нападів чоловік утік із місця подій, однак згодом його затримали в місті Патри, приблизно за 200 кілометрів від Атен.

Обставини інцидентів та мотиви нападів наразі встановлюються.

До слова, в Іспанії зросло безробіття: найбільший стрибок із часів пандемії.

Юрій Маркевич – pravdatutnews.com

Читайте також
Поліція Лондона затримала чоловіка після ножового нападу на двох людей Поліція Лондона затримала чоловіка після ножового нападу на двох людей
Інцидент стався на півночі Лондона, розслідування веде антитерористичний підрозділ
На Київщині затримали чоловіка, який відкрив стрілянину на вулиці На Київщині затримали чоловіка, який відкрив стрілянину на вулиці
Сигнал про постріли на одній із вулиць Бучі надійшов від очевидців
У Черкасах чоловік відкрив стрілянину через дітей, які зривали бузок У Черкасах чоловік відкрив стрілянину через дітей, які зривали бузок
Поліція встановила особу 57-річного місцевого жителя та склала адмінпротокол
Loading...
Load next