Трамп інвестував у мережу суші-ресторанів Kura Sushi — у мережі припустили можливу плутанину

Фото: depositphotos
Президент США Дональд Трамп здійснив несподівану інвестицію, придбавши акції американського підрозділу японської компанії Kura Sushi USA, яка управляє мережею суші-ресторанів.
Про це повідомило японське видання Yomiuri Shimbun із посиланням на американські податкові документи, пише Futurism.
Згідно з оприлюдненою інформацією, сума інвестиції склала від 1 до 5 мільйонів доларів. Останнім часом Трамп проявляв інтерес до активів технологічних компаній, зокрема Intel, тому новина про вкладення у ресторанний бізнес викликала жвавий інтерес.
Японські користувачі фінансових форумів почали припускати, що Трамп або його син Дональд Трамп-молодший, який керує президентським трастом, могли переплутати Kura Sushi з компанією Fujikura — виробником оптоволоконних кабелів та телекомунікаційного обладнання, який виграє від зростання попиту на технології штучного інтелекту.
Подібність назв стала підставою для таких припущень, адже останні інвестиції президента були зосереджені саме на компаніях, пов’язаних із ланцюгом постачання для штучного інтелекту.
У коментарях на Yahoo Finance користувачі жартували, що Трамп, відомий прихильністю до стейків і бургерів, навряд чи мав би особливий інтерес до суші. Деякі коментатори навіть припускали, що плутанина могла бути випадковою.
Попри дискусії щодо мотивів інвестиції, новина позитивно позначилася на Kura Sushi — після повідомлень про придбання акцій їхня вартість зросла приблизно на 5,4%. Водночас акції Fujikura за останній тиждень знизилися на 45,4%, хоча прямий зв’язок між цими подіями не підтверджений.
Організація Трампа наразі не коментувала, чи було придбання акцій Kura Sushi навмисним рішенням.
До слова, Трамп пропустить весілля сина на Багамах через державні справи та ситуацію навколо Ірану.
Юрій Маркевич – pravdatutnews.com





