Північна Корея планує створити ядерний флот і вже прийняла на озброєння перший есмінець

Північна Корея планує створити ядерний флот і вже прийняла на озброєння перший есмінець
Протягом наступних п’яти років країна планує щороку будувати по два більші кораблі

Фото: KCNA

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин заявив про введення до складу флоту першого есмінця водотоннажністю 5 тисяч тонн.

За його словами, це має стати початком формування повноцінних військово-морських сил із ядерним озброєнням. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на державне інформаційне агентство КНДР (KCNA)

Військовий корабель оснащений найдосконалішими, комплексними оперативними та бойовими можливостями. Програма оснащення ВМС ядерною зброєю безвідхильно слідує запланованому курсу, – заявив Кім Чен Ин.

Церемонія прийняття есмінця "Чхве Хьон" на бойове чергування відбулася в порту Нампхо на західному узбережжі країни.

Він також повідомив, що протягом наступних п’яти років країна планує щороку будувати по два більші кораблі. Йдеться, зокрема, про крейсер водотоннажністю 10 тисяч тонн, а також судна супроводу і підводні системи озброєння.

Наразі флот КНДР переважно складається з невеликих кораблів, які використовують для берегової оборони.

Читайте також
Північнокорейців експлуатують у росії: робота по 16 годин і життя без базових умов Північнокорейців експлуатують у росії: робота по 16 годин і життя без базових умов
Правозахисники заявляють про системну примусову працю громадян КНДР у росії, яка приносить режиму сотні мільйонів доларів щороку
КНДР могла заробити до $13 млрд на співпраці з росією у війні проти України, — ЗМІ КНДР могла заробити до $13 млрд на співпраці з росією у війні проти України, — ЗМІ
Північна Корея суттєво збільшила свої доходи завдяки військовій підтримці росії у війні проти України. За оцінками експертів, прибутки режиму Кім Чен Ина могли сягнути майже половини річного ВВП країни
США заявили про удар по двох танкерах під іранським прапором біля Ормузької протоки США заявили про удар по двох танкерах під іранським прапором біля Ормузької протоки
Сполучені Штати повідомили про ураження двох нафтових танкерів під іранським прапором поблизу Ормузької протоки, які, за версією Вашингтона, порушували морські обмеження
Loading...
Load next