Зеленський призначив Олексія Соболева заступником керівника Офісу президента

Раніше він був міністром економіки
Зеленський призначив Олексія Соболева заступником керівника Офісу президента

Фото: Telegram / Zelenskiy / Official

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення колишнього міністра економіки Олексія Соболева заступником керівника Офісу президента.

Про своє рішення глава держави повідомив у соціальних мережах. За словами Зеленського, Соболев займатиметься координацією роботи з прем’єр-міністром України Сергієм Корецьким, міністром економіки Олександром Кравченком, іншими представниками уряду та органами місцевої влади.

Очікується, що новий заступник керівника ОП працюватиме над питаннями взаємодії між президентською командою, урядом і регіонами.

Зараз, у час війни, важливо максимально підтримати економічну активність у нашій країні, підприємців та підприємництво, зберегти якнайбільше робочих місць і створювати нові, які можуть забезпечити нормальне життя наших людей та України — зазначив президент.

Соболев, як вказує Зеленський, координуватиме роботу з партнерами для розробки плану відновлення України після війни.

У час завершення війни Україна має бути повністю готовою перейти до звичайного цивільного економічного життя, зберегти силу оборонних виробництв і створити необхідні стимули для того, щоб українці могли реалізовувати свій підприємницький потенціал і професійні перспективи в Україні, — додав Зеленський.

Каріна Савка - pravdatutnews.com

 

Читайте також
Лубінець розповів, для чого йому телефонував Єрмак після звільнення з ОП Лубінець розповів, для чого йому телефонував Єрмак після звільнення з ОП
Єрмак звернувся до нього вже у статусі адвоката, коли очолив комітет у Національній асоціації адвокатів України
Гетманцев поставив ультиматум Разумкову Гетманцев поставив ультиматум Разумкову
Данило Гетманцев вимагає від Разумкова чіткої відповіді щодо свого політичного місця в "Слузі народу". З його слів, Разумков хоче сконцентрувати на собі політичне майбутнє.
Зеленський опублікував повний список тих, хто вирушить на перемовини Зеленський опублікував повний список тих, хто вирушить на перемовини
До складу української делегації увійшли 14 посадовців
Loading...
Load next