На Львівщині заборонили джипінг територією Яворівського нацпарку

У Яворівському національному парку заборонили джипінг
На Львівщині заборонили джипінг територією Яворівського нацпарку

Фото: Тарас Гіпп

У Яворівський національний природний парк запровадили заборону на рух автомобілів та іншого механічного транспорту поза дорогами загального користування. Про це повідомила адміністрація парку 3 серпня.

Такі обмеження ввели, щоб захистити природні комплекси й об’єкти заповідної території від пошкодження. Відвідувачів закликають дотримуватися правил і берегти довкілля, наголошуючи, що відпочинок має бути безпечним як для людей, так і для природи.

У парку попередили, що за порушення режиму охорони передбачена відповідальність. На тлі цього громадськість дедалі частіше звертає увагу на шкоду джипінгу, зокрема в Карпатах, де фіксують випадки незаконних заїздів у природоохоронні зони.

Водночас організатори турів на джипах звернулися до влади з проханням створити для них окремі маршрути у Карпатах. У Яремчанській міській раді тему джипінгу розглянуть на громадських слуханнях, які відбудуться 7 серпня.

Каріна Савка - pravdatutnews.com

Читайте також
22 вересня: гороскоп, іменини, свята 22 вересня: гороскоп, іменини, свята
265-й день року (266-й у високосні роки) в григоріанському календарі. До кінця року залишається 100 днів
У Карпатах помітили рідкісне атмосферне явище — «Брокенський привид» У Карпатах помітили рідкісне атмосферне явище — «Брокенський привид»
Це явище виникає, коли Сонце стоїть за спиною спостерігача, а тінь проектується на хмари чи туман
Мешканці вулиці Роксоляни у Львові скаржаться на незаконний вивіз сміття (відео) Мешканці вулиці Роксоляни у Львові скаржаться на незаконний вивіз сміття (відео)
І це попри те, що там стоїть забороняючий знак та шлагбаум.
Loading...
Load next