Усик об'єднує зірок боксу у Львові: заради доброї справи

Подія відбудеться за участю Usyk 17 Promotions і RTFight, а під час вечора проведуть благодійний збір на підтримку гуманітарних та соціальних проєктів
Усик об'єднує зірок боксу у Львові: заради доброї справи

Фото: usyk17.promotions/Instagram

22 серпня у Львові відбудеться вечір боксу Rising Stars II, організований Usyk 17 Promotions та RTFight за підтримки Usyk Foundation. Подія пройде у !FESTrepublic.

Організатори зазначають, що Rising Stars II має не лише спортивну, а й благодійну складову. Під час заходу фонд Usyk Foundation проведе відкритий благодійний збір.

Фото: usyk17.promotions/Instagram

У межах своєї діяльності фонд реалізує довгострокові проєкти у сфері гуманітарної допомоги, відбудови житла, розвитку дитячого спорту та реабілітації.

Таким чином, організатори прагнуть поєднати спортивну подію з підтримкою соціальних ініціатив.

Читайте також
Великий бокс повертається до Львова: Усик, Хижняк та Rising Stars Великий бокс повертається до Львова: Усик, Хижняк та Rising Stars
Шоу відбудеться 22 серпня на !FESTrepublic. У програмі — 12 професійних поєдинків, виступи українських артистів та участь Олександра Усика
Шевченко зустрівся з Усиком і Джошуа в Іспанії Шевченко зустрівся з Усиком і Джошуа в Іспанії
Український футболіст завітав до тренувального табору боксерів
Loading...
Load next