Аварія на хімзаводі поблизу Рівного: Монастирський назвав попередню причину вибуху (відео)

Аварія на хімзаводі поблизу Рівного: Монастирський назвав попередню причину вибуху (відео)
Підприємство "Рівнеазот" функціонує з 1969 року і з того часу капітального ремонту з заміною трубопроводу там ще жодного разу не проводилось.

Серед попередніх причин розгерметизації трубопроводу на заводі "Рівнеазот" названо невідповідність матеріалу заявленим характеристикам та корозію. Про це повідомив новий очільник Міністерства внутрішніх справ України Денис Монастирський під час засідання Кабінету міністрів.

Якщо ми говоримо про попередні причини, то саме підприємство функціонує з 1969 року. За попередньою інформацією, капітальний ремонт із заміною трубопроводу не відбувався останнє десятиліття, тому попередні причини можуть бути невідповідність матеріалу трубопроводу заявленим характеристикам виробника, а також корозія ділянки трубопроводу, - наголосив міністр.

Однак, остаточне рішення щодо причини вибуху на "Рівнеазоті" надасть спеціальна комісія, яка наразі працює на території підприємства. Також Монастирський розповів, що згідно з даними ДСНС, витоку газу та шкоди навколишньому середовищу немає.

Нагадаємо, що аварія на території заводу “Рівнеазот” сталася близько 17:00 20 липня поблизу міста Рівне. На заводі трапилась позаштатна ситуація – розгерметизація трубопроводу в цеху виробництва азотної кислоти.

Зокрема внаслідок вибуху ніхто не постраждав. У міністерстві внутрішніх справ України раніше підтвердили інформацію про відсутність жертв і постраждалих.

 613
 
Читайте також
Новий очільник МВС Монастирський планує "розділити" міністерство (відео) Новий очільник МВС Монастирський планує "розділити" міністерство (відео)
Верховна Рада призначила Дениса Монастирського міністром внутрішніх справ. За прийняття відповідного рішення проголосував 271 народний депутат.
Замінить Монастирського: ЦВК зареєструвала депутатом нового "слугу народу" Замінить Монастирського: ЦВК зареєструвала депутатом нового "слугу народу"
Центральна виборча комісія визнала нардепом Антона Швачка, який у Верховній Раді займе місце нового очільника МВС - Дениса Монастирського.
Наступник Авакова: Шмигаль вніс до Ради кандидатуру Монастирського на посаду очільника МВС Наступник Авакова: Шмигаль вніс до Ради кандидатуру Монастирського на посаду очільника МВС
Після звільнення Арсена Авакова, місце глави МВС може зайняти "слуга народу" Денис Монастирський. Зокрема, Шмигаль вже вніс подання щодо його кандидатури у Верховну Раду.
Loading...
Load next