У хакерських атаках на державні ограни підозрюють вісьмох колишніх працівників СБУ: нині офіцери ФСБ Росії

У хакерських атаках на державні ограни підозрюють вісьмох колишніх працівників СБУ: нині офіцери ФСБ Росії
Заочні повідомлення про підозру в організації хакерських атак на державні органи отримали восьмеро колишніх співробітників Служби безпеки України.

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора заочно повідомлено про підозру 8 колишнім співробітникам Служби безпеки України – нині офіцерам ФСБ РФ у вчиненні державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України), - повідомляє пресцентр Офісу генерального прокурора.

За даними слідства, злочинна організація, створена спеціальними та розвідувальними органами іноземних спецслужб, вчиняла несанкціоноване втручання до комп’ютерів, комп’ютерних мереж, інформаційно-телекомунікаційних систем органів державної влади, підприємств установ та організацій України.

У ході слідства здобуто докази, що колишні співробітники української спецслужби з використанням завербованих хакерів здійснювали кібератаки, направлені на несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерів, телекомунікаційних мереж України, створення прихованих технічних каналів витоку інформації, збір конфіденційної інформації, в тому числі інформації з обмеженим доступом, - зазначається у повідомленні.

У ході розслідування викрито підрозділ Федеральної служби безпеки Російської Федерації, співробітники якого з використанням хакерського угруповання «Armageddon» здійснюють атаки на об’єкти критичної інформаційної інфраструктури установ, що забезпечують належне функціонування економічної й правоохоронної  систем України. Правоохоронці встановили причетність до вчинення таких протиправних дій колишніх співробітників Головного управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим. 

Анастасія Фаль - pravdatutnews.com

Читайте також
На Вінниччині затримали двох поплічників РФ, які займалися підпалами авто ЗСУ та волонтерів На Вінниччині затримали двох поплічників РФ, які займалися підпалами авто ЗСУ та волонтерів
На Вінниччині правоохоронці затримали двох поплічників Росії
Екснардепу, який підтримує агресію РФ, оголошено підозру за державну зраду Екснардепу, який підтримує агресію РФ, оголошено підозру за державну зраду
Колишній народний депутат, який виїхав до Європи після початку війни, наразі підозрюваний за державну зраду через поширення проросійських наративів
СБУ затримала «ексчиновницю ЛНР», яка приїхала жити в Україну СБУ затримала «ексчиновницю ЛНР», яка приїхала жити в Україну
СБУ затримала «ексчиновницю «ЛНР», керівницю так званого «управління культури, молоді та спорту» м. Довжанськ, яке тимчасово окуповане терористами. Їй готується повідомлення про підозру.
Loading...
Load next