"Виріжемо всіх мерзотників": Лукашенко відповів на запитання, чому знищує громадянське суспільство в Білорусі

"Виріжемо всіх мерзотників": Лукашенко відповів на запитання, чому знищує громадянське суспільство в Білорусі
Олександр Лукашенко, який називає себе президентом Білорусі, в інтерв'ю ВВС погрожував ліквідувати структури в республіці, які фінансують країни Заходу.

Олександр Лукашенко, який захопив владу у Білорусі заявив, що там й надалі будуть закривати некомерційні організації. Про це він повідомив в інтерв'ю BBC

Коли журналіст запитав, чому Лукашенко продовжує знищувати громадянське суспільство, він закликав показати Бабин Яр у Білорусі, "де знищені там валяються". 

Після цього журналіст озвучив цифри про ліквідацію 270 НКО з липня. Лукашенко дав відповідь на це, що вони й надалі їх закриватимуть, адже вони спонсоруються Заходом. 

Відповідаю на твоє запитання, не завдавай собі клопоту: виріжемо всіх мерзотників, яких ви фінансували. Ах, ви потурбувалися, що ми знищили ваші структурки, НКО, НУО та інші, які його фінансували. Ми людей, які працювали на Білорусь, які допомагали людям, пальцем не чіпали, а тих, які користувалися вашою допомогою, отримуючи від вас фінансування, і громили тут, ваших, яких ви бачили тут у Мінську - ми, якщо ми когось не ліквідували, то ми їх ліквідуємо найближчим часом, - заявив він. 

Журналіст також вирішив запитати, за що закрили Офіс з прав людей з інвалідністю та Центр любителів тварин. 

Ви ще назвіть представництво Організації Об'єднаних Націй. Назвіть, чим займалося. Гроші, які мали йти на благодійність, фінансували протести - наймали адвокатів і таке інше. Це що, їхня профільна діяльність? Або там Червоний Хрест і так далі, їх теж назвіть. А те, що ви називаєте тварин - ну, звучить на картинку, а подивіться, чим вони займалися? Для мене, до речі, це новина. Але я впевнений, що це була шильда (прикриття), що вони захищали тварин, а гроші вони отримували на своє існування та на революції тут. Не на революції, а на заколоти. Тому не прикривайтеся цими словами, "тварини ми тут підтримували"..., - сказав Лукашенко. 

Зазначимо, що диктатор заперечує наявність політичних ув'язнених у Білорусі, стверджуючи, що такої статті немає.  

У нас немає політичної статті, за якою ми вже засудили чи судимо людей. У нас їх немає. Це люди, які порушили білоруське законодавство і скільки їх - у вас же 300 було, 400, 600, тепер уже 870. Завтра вам Фішер з Америки скаже, що їх 980 - ви підспівуватимете", - заявив Лукашенко. 

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
"Власне бачення" перспектив: Лукашенко заявив, що Білорусь ніколи не стане демократичною державою, як Україна "Власне бачення" перспектив: Лукашенко заявив, що Білорусь ніколи не стане демократичною державою, як Україна
Зазначимо, що Європейський союз розширив санкційний список проти режиму самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка.
Монастирський заявив, що Україна готується до ескалації на кордоні з Білоруссю Монастирський заявив, що Україна готується до ескалації на кордоні з Білоруссю
За словами Дениса Монастирського, Україна зацікавлена в розширенні співробітництва з ЄС для спільного протистояння загрозам гібридного характеру.
Лукашенко і Путін обговорили прагнення України щодо вступу в НАТО Лукашенко і Путін обговорили прагнення України щодо вступу в НАТО
Президенти Білорусі та Російської Федерації обговорили теперішню ситуацію в Україні й домовилися зустрітися найближчим часом, щоб обговорити наявні проблеми в їх країнах.
Loading...
Load next