"Використання старих перевірених корупційних схем": Журналіст Іванов стверджує, що Разумков продовжує володіти мережею ломбардів (відео)

"Використання старих перевірених корупційних схем": Журналіст Іванов стверджує, що Разумков продовжує володіти мережею ломбардів (відео)
За оцінкою журналіста, ломбардний бізнес приносить ексспікеру ВР $2,5–3 млн на рік.

Народний депутат Дмитро Разумков, попри свої заяви, продовжує зберігати контроль над мережею ломбардів "Про100Кредит". Про це заявив журналіст Сергій Іванов в опублікованому розслідуванні на YouTube-каналі "Ісландія".

Зазначається, що за два місяці до того, як зробити з парламентської трибуни заяву про непричетність до ломбардного бізнесу – Разумков переоформив "Про100Кредит" на своїх помічників у парламенті Юлію Овдій та Дмитра Тележинського.

Якщо чесно, я очікував від Разумкова більшої винахідливості. Але, схоже, ніщо не захистить "нову особу" від спокуси використання старих перевірених корупційних схем, – вважає Іванов.

Журналісти програми вирішили віднести до ломбардів цієї мережі щойно куплений смартфон та золоту каблучку. За мобільний пристрій працівник ломбарду запропонував їм 40% ціни, каблучку в іншому пункті погодилися взяти без документів за 800 грн. Підкреслюється, що гроші за телефон працівник виніс надвір. 

Іванов зауважив: це свідчить про те, що в ломбардах "Про100Кредит" приймають крадені речі та не сплачують податки з таких операцій, оскільки їх не оформлюють як належить. Журналіст зазначив, що у 2015 році ломбарди приймали крадені гаджети та не намагалися допомогти їх власникам.

Він оцінив, що ломбардний бізнес приносить ексспікеру ВР $2,5–3 млн на рік, а загалом українці позичили у ломбардах до 8 млрд грн.

Але все це ніколи точно не турбувало пана Разумкова і не заважало йому заробляти на знедолених українцях десятки мільйонів. Проблеми плебсу – це проблеми плебсу. Чи не так, Дмитре Олександровичу? – заявив Сергій Іванов.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 288
 
Читайте також
Заступник глави МЗС Божок подав у відставку Заступник глави МЗС Божок подав у відставку
Про це він сам повідомив у соцмережах зранку 2 грудня.
Разумков: шлях України до Альянсу буде непростим Разумков: шлях України до Альянсу буде непростим
Теоретично може вистачити 10 років.
"Видно, що вчора був футбол": Разумкова розсмішила "рекордна" явка депутатів (відео) "Видно, що вчора був футбол": Разумкова розсмішила "рекордна" явка депутатів (відео)
Під час пленарного засідання у Верховній Раді був зафіксований "антирекорд" із неявки депутатів на роботу - зареєструвалися лише 132 народних депутати з більш ніж 400.
Loading...
Load next