Колишній спікер Разумков заявив, що досі є членом "Слуги народу" (відео)

Колишній спікер Разумков заявив, що досі є членом "Слуги народу" (відео)
Наразі на сайті Верховної ради є позначений як позафракційний, однак "виходячи з логіки" він все ще є членом "Слуги народу".

Народний депутат Дмитро Разумков заявив, що після відкликання його з посади голови Верховної Ради він автоматично продовжує членство у фракції "Слуга народу", оскільки офіційно не виходив з політсили. Депутат також повідомив, що зі "слугами народу" у Верховній Раді та Офісі президента нібито проводили розмову щодо його відкликання з посади спікера парламенту, повідомляє LB.ua.

З ними говорили, чи тут, чи в Офіс президента запрошували. Зі всіма так говорили, що люди досі не можуть відійти, - зізнався ексспікер.

Цим самим він фактично залишається депутатом фракції "Слуга народу", оскільки офіційно не виходив з політсили.

Ситуація така: у свій час 29 серпня (2019 року) я вступив до фракції "Слуга народу". Згідно з регламентом Верховної ради, голова, перший заступник і заступник не входять до жодної фракції. Ця норма була виконана, але якихось додаткових документів, заяв про вихід не було і про виключення фракція не ухвалювала рішення. Тому після завершення моєї каденції на цій посаді (спікера) фактично я автоматично повертаюся до фракції, — розповів він під час брифінгу у парламенті.

Водночас він зазначив, що написав листа на ім'я голови фракції "Слуга народу" Давида Арахамії з проханням погодити його напрям для подальшої роботи як члена парламентського комітету з питань свободи слова.

Відео: LB.ua.

Нагадаємо, що народні депутати відкликали Дмитра Разумкова з посади Голови Верховної Ради. За таке рішення проголосували 284 парламентарії.

 86
 
Читайте також
Відставка Разумкова: Арахамія розпочав збір підписів за відставку спікера Верховної Ради Відставка Разумкова: Арахамія розпочав збір підписів за відставку спікера Верховної Ради
Голова фракції та народний депутат від президентської партії "Слуга народу" Арахамія розпочав збір підписів за відставку Разумкова з посади голови парламенту.
"Переконували проголосувати": 50 депутатів вибачилися перед Разумковим за відставку (відео) "Переконували проголосувати": 50 депутатів вибачилися перед Разумковим за відставку (відео)
Керівництво "Слуги народу" і Офіс Президента тиснули на депутатів СН та інших парламентарів, щоб ті голосували за його відставку. Зокрема, близько півсотні депутатів підходили до Разумкова, щоб вибачитися.
"Треба залишатися людиною": Разумков прокоментував слова Третьякової про смерть нардепа Полякова (відео) "Треба залишатися людиною": Разумков прокоментував слова Третьякової про смерть нардепа Полякова (відео)
Напередодні Галина Третьякова прокоментувала смерть колеги з депутатської групи "За майбутнє" Антона Полякова у чаті партії "Слуга народу". Депутатка написала, що тепер стало "на одного ворога менше".
Loading...
Load next