Двічі в одну річку: Магдалена Андерссон виграла друге голосування в парламенті Швеції

Двічі в одну річку: Магдалена Андерссон виграла друге голосування в парламенті Швеції
Шведський парламент вдруге за тиждень обрав Магдалену Андерссон прем'єр-міністром.

Магдалена стане першою жінкою-прем'єр-міністром Швеції. Повідомляє The Local.

Соціал-демократи разом з Аміне Какабаве, єдиним незалежним депутатом парламенту, проголосували за Андерссона, а Партія зелених, Ліва партія та Центристська партія вирішили утриматися.

Для мене честь очолити Швецію. Нам, шведам, є чим пишатися. Але я також знаю, що Швеція може зробити краще. Мені не терпиться почати працювати та вирішувати проблеми, з якими стикається наша країна, – сказала Андерссон на пресконференція після голосування в понеділок.

За шведською системою кандидату в прем’єр-міністри не потрібна підтримка більшості в парламенті, їм потрібно лише уникати того, щоб більшість голосувала проти нього.

Після того як Андерссон на початку тижня склала повноваження - в країні почали заново формувати уряд.

Нагадаємо, що Прем'єр-міністр Швеції подала у відставку одразу після обрання. "Для мене це питання поваги, але я також не хочу очолювати уряд, де є сумніви у його легітимність", - лідерка Соціал-демократичної робочої партії Швеції. 

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 270
 
Читайте також
Олексій Антипович: на виборах українці віддали б свій голос за Зеленського та "Слугу народу" Олексій Антипович: на виборах українці віддали б свій голос за Зеленського та "Слугу народу"
Опитування проведене соціологічною групою "Рейтинг" 2 - 4 вересня 2021 року серед 2500 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій.
На виборах лідирували б 4 партії - КМІС оприлюднив результати дослідження (інфографіка) На виборах лідирували б 4 партії - КМІС оприлюднив результати дослідження (інфографіка)
Стали відомі результати соціологічного опитування про суспільно-політичні погляди українців, які провели у КМІС 20-25 жовтня, методом “face-to-face” інтерв’ю.
Loading...
Load next