Зеленський вніс в Раду законопроєкт про громадянство для діаспори (оновлено)

Зеленський вніс в Раду законопроєкт про громадянство для діаспори (оновлено)
Відповідно до статті 106 Конституції України, щороку Президент звертається до Верховної Ради із посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України.

Президент України Володимир Зеленський вніс в парламент законопроєкт про громадянство для діаспори. Про це йдеться на сайті Ради.

Зазначається, що дата внесення — 2 грудня

Додамо, що президент України вніс відповідний законопроект до Ради сьогодні. Номер документу - 6368

Внесений президентом Володимиром Зеленським законопроєкт передбачає дозвіл для українців офіційно мати громадянства чи підданства інших країн. Однак у правових відносинах на території України особи з множинним громадянством залишаюся виключно громадянами нашої країни.

Варто зауважити, що під час звернення глава держави заявив, що внесе до парламенту законопроєкт про подвійне громадянство. За його словами, для українців, які мешкають у США, Канаді, ЄС, є важливим питання множинного громадянства.

Нагадаємо, 1 грудня Володимир Зеленський виступав зі зверненням у Верховній Раді. 

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 94
 
Читайте також
Рада ухвалила держбюджет-2022: основні показники Рада ухвалила держбюджет-2022: основні показники
Витрати на національну безпеку та оборону підвищили на 3,7 мільярда, зокрема, на Збройні сили України – 2,5 мільярда.
Співробітники СБУ та НАБУ викрили "корупційний механізм" у Державній податковій службі (фото) Співробітники СБУ та НАБУ викрили "корупційний механізм" у Державній податковій службі (фото)
Як повідомляє Служба безпеки України, схема полягала у «покривані» шахраїв, які недоплачували податки, а також допомагали фіктивним підприємствам.
"Прошу вибачення у громадян України": Бутусов перепросив за емоції на пресконференції і неповагу до Зеленського "Прошу вибачення у громадян України": Бутусов перепросив за емоції на пресконференції і неповагу до Зеленського
26 листопада відбулася суперечка між журналістом і президентом України Володимиром Зеленським під час пресмарафону.
Loading...
Load next