Рада ухвалила держбюджет-2022: основні показники

Рада ухвалила держбюджет-2022: основні показники
Витрати на національну безпеку та оборону підвищили на 3,7 мільярда, зокрема, на Збройні сили України – 2,5 мільярда.

Верховна Рада підтримала проєкт закону про державний бюджет України на 2022 рік. Нардепи почали розглядати документ ще 20 жовтня, однак у другому читанні схвалили 2 грудня. Про це повідомляє 24 канал. 

Зазначається, що міністр фінансів Сергій Марченко презентував новий проєкт бюджету. В результаті, кошторис підтримали 268 нардепів.

Також міністр розповів про важливі зміни в бюджеті. Кабмін вирішив збільшити доходи та витрати держбюджету до другого читання законопроєкту. 

Щодо пріоритетів, то вони не змінились: зростання зарплат медиків, забезпечення житлом учасників АТО, збільшення стипендій, цифровізація.

 

Передбачено зростання рент від видобування природного газу та нафти на 24 мільярди гривень, податку на прибуток підприємства – 21 мільярд, вітчизняного ПДВ – на 13 мільярдів, імпортного ПДВ – на 6,5 мільярда, акцизного податку – 2,7 мільярда, екологічного податку – на 1,7 мільярда, - йдеться в матеріалі.

За словами Марченка, будуть зростати видатки на інфраструктуру. Туди додатково планують виділити 25 мільярдів гривень.

Як нардепи голосували за постанову / Скриншот з трансляції

В результаті, на дорожній фонд додали 4 мільярди. На охорону здоров'я – 3,1 мільярда, освіту й науку – 2 мільярди, фізичну культуру й спорт – 1 мільярд, розвиток окремих галузей економіки – 8 мільярдів. Витрати на національну безпеку та оборону підвищили на 3,7 мільярда, зокрема, на Збройні сили України – 2,5 мільярда.

Як голосували по фракціях / Скриншот з трансляції

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 

 581
 
Читайте також
"Мені набридло, коли говорять, що в нас країна олігархів": Зеленський назвав "червоні лінії" для великого бізнесу "Мені набридло, коли говорять, що в нас країна олігархів": Зеленський назвав "червоні лінії" для великого бізнесу
Зеленський заявив, що процес деолігархізації тільки почався в Україні. Посадками займаються правоохоронні органи.
Зеленський вніс в Раду законопроєкт про громадянство для діаспори (оновлено) Зеленський вніс в Раду законопроєкт про громадянство для діаспори (оновлено)
Відповідно до статті 106 Конституції України, щороку Президент звертається до Верховної Ради із посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України.
Справу нардепа Гео Лероса направили до суду Справу нардепа Гео Лероса направили до суду
11 листопада Леросу вручили підозру за непристойний жест, який він показав під час виступу з трибуни Верховної Ради, 4 листопада, у бік керівництва країни.
Loading...
Load next