Росія відреагувала на заяву The Washington Post про можливий наступ на Україну

Росія відреагувала на заяву The Washington Post про можливий наступ на Україну
У МЗС Росії наголосили, що "США проводять спецоперацію із нагнітання обстановки навколо України з перекладанням відповідальності на Росію».

У МЗС Росії  прокоментували повідомлення американських ЗМІ про значне накопичення російських військ на кордоні з Україною і підготовкою до вторгнення на територію України. 

Про це повідомляє "ПравдаТУТ News" з посиланням на "Коменсантъ".

Російські збройні сили на російській території - законне право суверенної держави. Виходячи з дій НАТО в регіоні (від маневрів у Чорному морі до постачання озброєнь на Україну), американська преса має бути стурбована агресивними діями не Росії, а США, - заявила офіційна представниця Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова. 


За її словами, «Штати проводять спецоперацію із нагнітання обстановки навколо України з перекладанням відповідальності на Росію».

Її основу становлять провокаційні дії поблизу російських кордонів, які супроводжуються звинувачувальною риторикою на адресу Москви. У принципі, нічого нового — класична західна тактика. Вражає лише масштаб нахабства та брехні, - додала Марія Захарова.

Нагадаємо, сьогодні The Washangton Post повідомили, що американська розвідка встановила, що Кремль планує наступ на Україну на кількох фронтах. На початку 2022 року Росія може застосувати військових.

Віра Коновал - pravdatutnews.com 

Читайте також
США попередила Росію, що чекає на неї у випадку агресії проти України США попередила Росію, що чекає на неї у випадку агресії проти України
Держсекретар США повідомив, що якщо Російська Федерація діятиме нерозважливо або агресивно щодо України, Вашингтон реагуватиме на її дії.
США надали понад 150 мільйонів фінансової допомоги на розвиток України США надали понад 150 мільйонів фінансової допомоги на розвиток України
Сполучені Штати Америки надали фінансову допомогу для розвитку України, зокрема на розширення судової реформи та протидії агресії з боку Рос. Загальна сума американської допомоги становить 155 мільйонів доларів.
У Пентагоні відреагували на відведення російських військ від кордонів України У Пентагоні відреагували на відведення російських військ від кордонів України
У Міністерстві оборони США вважають, що наразі ще рано вважати, що Росія повністю відведе свої війська від українсько-російських кордонів, а також передчасно судити про щирість російських намірів, поки не були продемонстровані реальні кроки.
Loading...
Load next