Байден поговорив з європейськими лідерами перед відеоконференцією Путіним

Байден поговорив з європейськими лідерами перед відеоконференцією Путіним
Президент США поговорив із лідерами Німеччини, Італії, Франції і Британії .

 Джо Байден перед відеоконференцією з президентом РФ Володтитром Путіним обговорив ситуації на кордоні України.

Політики обговорили спільну стурбованість нарощуванням російської армії на кордонах України та дедалі жорсткішою риторикою Росії. Вони закликали Росію до деескалації напруженості та погодилися, що дипломатія, особливо через «нормандський формат», є єдиним шляхом для вирішення конфлікту на Донбасі шляхом виконання Мінських домовленостей.

Підкреслили свою підтримку суверенітету та територіальної цілісності України. Лідери погодилися, що спільними зусиллями команди підтримуватимуть тісний зв’язок, у тому числі у консультаціях із союзниками по НАТО та партнерами з ЄС, за допомогою скоординованого та всебічного підходу.

В 17:00 відбудеться розмова Байдена та Путіна. Повідомляє на своєму  Tekegram-каналі Олексій Гончаренко.

Нагадаємо, що Зеленський і Блінкен узгодили позиції перед самітом Байдена та Путіна. Розмова відбулась телефоном. Політики домовилися далі діяти спільно й скоординовано. 

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 180
 
Читайте також
Готується комплекс ініціатив проти Росії: Байден заявив про підтримку України в разі вторгнення держави-агресора Готується комплекс ініціатив проти Росії: Байден заявив про підтримку України в разі вторгнення держави-агресора
США планують ввести санкції проти РФ у разі прямої агресії проти України з її боку.
"Буде багато загиблих російських солдатів": Кулеба застеріг Путіна щодо ймовірного наступу на Україну "Буде багато загиблих російських солдатів": Кулеба застеріг Путіна щодо ймовірного наступу на Україну
Міністр закордонних справ України запевнив, що не очікує, що сили НАТО воюватимуть проти Росії разом з українськими військами.
Loading...
Load next