Канада продовжить військову тренувальну місію UNIFIER в Україні - ЗМІ

Канадську військову тренувальну місію UNIFIER в Україні буде продовжено ще на півроку.
Офіційна Оттава має намір продовжити мандат військової тренувальної місії в Україні ще на шість місяців та роздумує над тим, аби збільшити кількість інструкторів й направити до Києва оборонну зброю та обладнання”, - йдеться у матеріалі.
Повідомляє the Globe and Mail.
Мова йде про можливу передачу Збройним силам України вогнепальної зброї, окулярів нічного бачення, шоломів, бронежилетів та рацій.
Також розглядається можливість надання розвідувальних та кібербезпекових даних, - стверджує the Globe and Mail.
При цьому співрозмовники видання зауважили, що Канада не готова направити до України протитанкову зброю, як зробила Великобританія.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Канцлер Німеччини Олаф Шольц розповів президенту США Джо Байдену телефоном про свої недавні візити до Києва й Москви. Лідери погодилися, що ризик нової агресії Росії проти України не зник.
Рекомендовані

Redmi Note 17 Pro отримав акумулятор на 9000 мАг із п’ятирічною гарантією — виробник обіцяє безоплатну заміну, якщо батарея втратить більше 20% ємності раніше цього терміну.

Новий Nissan Tekton став однією з найгучніших прем’єр літа — компактний, але повноцінний кросовер із ціною близько 11 000 доларів, що робить його майже вдвічі доступнішим за популярний Duster.

Вчені встановили, що найвищого рівня розумових здібностей людина досягає у віці від 55 до 60 років.
Loading...
Load next 
