Залужний та Єрмак подякували США за всеохопну підтримку України

Залужний та Єрмак подякували США за всеохопну підтримку України

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак і Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний у межах постійного діалогу провели телефонну розмову з радником Президента США з питань національної безпеки Джейкобом Салліваном і головою Об'єднаного комітету начальників штабів генералом Марком Міллі.

Про це пише ПравдаТУТ News з посиланням на пресслужбу ОП.

Керівник Офісу Президента і Головнокомандувач ЗСУ відзначили провідну роль США у захисті суверенітету й територіальної цілісності України та висловили подяку за всеосяжну підтримку нашої держави.

Нагадаємо, нещодавно пані посол США в Україні заявила, що Сполучені Штати Америки (США) будуть підтримувати Україну у війні проти російської федерації стільки, скільки треба для перемоги.

Також  у Пентагоні заявили, що США готові озброювати Україну навіть 20 років, якщо буде така потреба.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 62
 
Читайте також
США надали понад 150 мільйонів фінансової допомоги на розвиток України США надали понад 150 мільйонів фінансової допомоги на розвиток України
Сполучені Штати Америки надали фінансову допомогу для розвитку України, зокрема на розширення судової реформи та протидії агресії з боку Рос. Загальна сума американської допомоги становить 155 мільйонів доларів.
У Пентагоні відреагували на відведення російських військ від кордонів України У Пентагоні відреагували на відведення російських військ від кордонів України
У Міністерстві оборони США вважають, що наразі ще рано вважати, що Росія повністю відведе свої війська від українсько-російських кордонів, а також передчасно судити про щирість російських намірів, поки не були продемонстровані реальні кроки.
Loading...
Load next