Росіяни у футболках СРСР і з літерою Z не мають вештатися іноземними пляжами – Кулеба

Росіяни у футболках СРСР і з літерою Z не мають вештатися іноземними пляжами – Кулеба

Російські туристи у футболках СРСР та з літерами Z не мають вештатися іноземними пляжами, відвідувати пам’ятки, магазини, ресторани, коли їхня країна веде криваву загарбницьку війну в Європі. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час брифінгу.

росіяни в абсолютній більшості підтримують агресію проти України, воєнні злочини, вбивства, захоплення чужої землі. Тому цілком логічно позбавити їх права перетинати міжнародні кордони до поки вони не навчаться їх поважати.

Ми також не сприймаємо аргумент, що такий крок нібито обмежить можливість виїзду для тих хто не підтримує путінський режим. Для людей, яких переслідують, завжди залишиться можливість політичного притулку, а от російські туристи у футболках СРСР, літерами Z та всі інші подібні їм не мають вештатися іноземними пляжами, пам’ятками, магазинами, ресторанами допоки їхня країна веде криваву загарбницьку війну в Європі, – розповів Кулеба.

Міністр зазначив, що ініціатива президента України Володимира Зеленського щодо припинення видачі віз росіянам набирає обертів в ЄС.

Латвія припинила видачу віз, Фінляндія та Естонія підтримали такі плани. Невдовзі тему обговорять на рівні Європейського Союзу. Українська дипломатія активно працює з партнерами в ЄС, та G7 для втілення цього рішення, - сказав Кулеба.

Нагадаємо, що "Знищення Кримського мосту – необхідний захід для звільнення Криму" – Марченко.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 131
 
Читайте також
Найближчі дні, тижні та місяці будуть важкими для народу України, – Байден Найближчі дні, тижні та місяці будуть важкими для народу України, – Байден
Росія 24 лютого цинічно напала на Україну, що сполохнуло увесь світ. Президент США Джо Байден запевнив, що найближчі дні, тижні та місяці будуть важкими для українців.
Кулеба закликав Європейський Союз вжити заходів щодо попередження чергової агресії Росії Кулеба закликав Європейський Союз вжити заходів щодо попередження чергової агресії Росії
Кулеба розповів Боррелю про безпекову ситуацію на Донбасі, в Криму та вздовж українських кордонів.
Loading...
Load next