Чехія проти видачі гуманітарних віз росіянам, які тікають від мобілізації

Чехія проти видачі гуманітарних віз росіянам, які тікають від мобілізації

Міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавський у четвер заявив, що його країна не буде видавати гуманітарні візи громадянам росії, які намагаються виїхати зі своєї країни, щоб не потрапити під мобілізацію. Про це Ліпавський сказав у коментарі агенції ČTK.

Я розумію, що росіяни тікають від того, що викликали відчайдушні рішення Путіна. Але ті, хто тікає з країни через те, що не хоче виконувати обов’язок, запроваджений його власною державою, не відповідає умовам отримання гуманітарної візи, – пояснив глава чеського МЗС.

Раніше в Європейській комісії заявили, що рішення про допуск на свою територію громадян росії ухвалюють самі держави-члени. Зараз ЄС обговорює, як діяти в ситуації оголошення масової мобілізації.

Нагадаємо, що Зеленський утворив робочу групу щодо створення міжнародного трибуналу за злочини рф проти України.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 278
 
Читайте також
Орбан закликає Європу зосередитись на переговорах, а не на озброєнні України: йому відповіли Орбан закликає Європу зосередитись на переговорах, а не на озброєнні України: йому відповіли
За словами угорського прем'єра, Європі потрібна нова стратегія.
Лідери ЄС заявили, що білорусь разом із росією несе повну відповідальність за агресивну війну проти України Лідери ЄС заявили, що білорусь разом із росією несе повну відповідальність за агресивну війну проти України
З території Білорусі систематично завдають ракетних ударів по військових та цивільних об'єктах в Україні.
Loading...
Load next