Голова Національного банку Кирило Шевченко подав заяву про відставку

Голова Національного банку Кирило Шевченко подав заяву про відставку

 Голова Національного банку Кирило Шевченко заявив, що залишає посаду "в силу причин, пов'язаних зі здоров’ям". Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

... в силу причин, пов'язаних зі здоров’ям, які я не можу надалі ігнорувати, прийняв для себе складне рішення.
Я залишаю посаду Голови Національного банку України. Я звернувся до Президента України з проханням прийняти мою відставку, - написав Шевченко.

Глава НБУ також подякував Президентові України за виявлену довіру та спільну роботу на користь держави — і в мирний, і у воєнний час.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
"Наскільки я знаю, міністр працює": "Слуга народу" Кравчук про причини ймовірної відставки Ткаченка "Наскільки я знаю, міністр працює": "Слуга народу" Кравчук про причини ймовірної відставки Ткаченка
11 листопада міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко повідомив, що написав заяву про відставку.
Комітет ВР України не підтримав відставку Авакова: депутати самостійно вирішуватимуть питання щодо звільнення міністра Комітет ВР України не підтримав відставку Авакова: депутати самостійно вирішуватимуть питання щодо звільнення міністра
Тепер долю міністра будуть вирішувати депутати на засіданні у Верховній Раді.
Loading...
Load next