Херсон - це Україна: повідомляє ГУР (відео)

Херсон повертається під контроль України, у місто заходять українські військові. Про це в Telegram повідомило Головне управління розвідки Міноборони України.
Херсон повертається під контроль України, до міста заходять частини ЗСУ. Шляхи відступу російських окупантів – під вогневим контролем української армії. Будь-які спроби протидіяти Збройним силам України буде припинено. Кожен російський військовослужбовець, який чинитиме опір, буде знищений. Ви маєте єдиний шанс уникнути загибелі – негайно здатися в полон, – повідомило ГУР.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Президент Джо Байден і Камала Гарріс не приїдуть до Києва на саміт "Кримської платформи". Їх замінить інший представник американського уряду.

Володимир Зеленський прибув з робочим візитом у Херсонську область, яка межує із територією окупованого Криму. Військові ЗСУ показали президенту свою систему укріплень та доповіли про обстановку.
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Для тих, хто вперше заведе собаку, важливо обрати породу, яка підходить для новачків

Питання вибору найкориснішого хліба — білого чи чорного — часто виникає серед любителів борошняного. Багато хто хоче не лише задовольнити голод, а й отримати максимальну користь для здоров'я
Loading...
Load next