США зосереджені на постачанні систем ППО Україні - Блінкен

США зосереджені на постачанні систем ППО Україні - Блінкен

Сполучені Штати "дуже зосереджені" на наданні Україні систем протиповітряної оборони, заявив у середу CNN Держсекретар США Ентоні Блінкен.

Зараз ми дуже зосереджені на системах протиповітряної оборони, і не тільки ми, багато інших країн. І ми працюємо над тим, щоб українці отримали ці системи якомога швидше, але також якомога ефективніше, переконавшись, що вони навчені роботі з ними, щоб у них була можливість їх обслуговувати, і все це має зібратися разом. Ми маємо дуже продуманий процес, встановлений міністром оборони Ллойдом Остіном у Рамштайні у Німеччині, який регулярно проводить зустрічі, щоб переконатися, що українці отримують те, що їм потрібно, і коли їм це потрібно, - сказав Блінкен.

Хоча Блінкен не став уточнювати, чи Пентагон поставить Україні систему протиракетної оборони Patriot, зазначає видання, він сказав, що Сполучені Штати працюють над тим, щоб "у будь-який момент часу в (українців) були найефективніші системи для того, щоб впоратися з загрозою, з якою вони стикаються".

Ми зовсім недавно, наприклад, надали їм дуже ефективну систему під назвою NASAMS, яку вони використовують дуже ефективно. До цього, звичайно, у нас був HIMARS, який вони дуже ефективно використовували як на півдні, так і на сході України, - сказав Блінкен.

Нагадаємо, що Міноборони призначило нове керівництво «Мотор Січі».

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 24
 
Читайте також
Блінкен: Україна виконує чесно Мінські угоди, але ми не бачимо цього від Росії (відео) Блінкен: Україна виконує чесно Мінські угоди, але ми не бачимо цього від Росії (відео)
Росія не виконала практично жодних своїх обов’язків за Мінськом
США підтримали надання Україні Плану дій щодо вступу у НАТО, - Єрмак США підтримали надання Україні Плану дій щодо вступу у НАТО, - Єрмак
Під час сьогоднішньої зустрічі держсекретаря Сполучених Штатів Ентоні Блінкена та президента України Володимира Зеленського американська сторона повністю підтримала отримання Україною Плану дій щодо членства (ПДЧ) в НАТО.
Loading...
Load next