РНБО запровадила санкції проти ще 7 представників УПЦ МП

Рада національної безпеки і оборони України у неділю запровадила санкції проти ще ряду представників УПЦ МП. Президент Володимир Зеленський відповідний документ затвердив. Про це йдеться на сайті Офісу Президента.
Президент України, відповідно до статті 107 Конституції України увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 грудня 2022 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”.
Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, Гарант поклав на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Данілова.
Нагадаємо, що Politico оголосило путіна "невдахою року".
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов на чолі української делегації бере участь у роботі Галіфакського безпекового форуму.

Напередодні Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо цього питання
Рекомендовані

36-річна американська співачка Тейлор Свіфт у п'ятницю, 3 липня, вийшла заміж за свого коханого, 36-річного гравця в американський футбол Тревіса Келсі.

58-річна Джулія Робертс відсвяткувала вже 24-ту річницю шлюбу з оператором Денні Модером.

Курячі яйця — продукт, який здається простим, але насправді має свої правила зберігання.
Loading...
Load next 