Україна та ЄС мають цього року почати передвступні переговори - Кулеба

Україна та ЄС мають цього року почати передвступні переговори - Кулеба

Україна розраховує на відчутні практичні результати саміту Україна-ЄС, а також позитивну оцінку виконання рекомендацій Єврокомісії, яка зробить можливим початок передвступних переговорів вже у 2023 році. Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив під час онлайн-виступу на Раді ЄС з закордонних справ.

Ми маємо високі очікування від саміту Україна-ЄС 3 лютого та спільного засідання уряду України та Коледжу ЄС напередодні саміту. Ми розраховуємо на відчутні практичні результати обидвох подій, - заявив міністр, яктого цитує пресслужба МЗС.

Кулеба нагадав, що Україна фіналізує виконання рекомендацій Єврокомісії та розраховує на позитивну доповідь Європейської Комісії цієї весни. Він наголосив, що Україна також очікує включення позитивної оцінки своїх зусиль з виконання рекомендацій у підсумкову декларацію саміту Україна-ЄС 3 лютого.

Ми переконані, що передвступні переговори мають початися якнайшвидше після виконання Україною рекомендацій та позитивної оцінки Єврокомісії. Україна докладає максимум зусиль і я переконаний, що ми маємо почати передвступні переговори до кінця 2023 року. Жодні ігри чи вузькі політичні інтереси не мають стати на заваді, - підкреслив глава МЗС України.

Нагадаємо, що "Наступний "Рамштайн" буде у лютому", – Резніков.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 20
 
Читайте також
"Не за роки": ЄС може значно пришвидшити вступ України в ЄС "Не за роки": ЄС може значно пришвидшити вступ України в ЄС
Таку думку висловив глава МЗС Дмитро Кулеба.
Кулеба закликав Європейський Союз вжити заходів щодо попередження чергової агресії Росії Кулеба закликав Європейський Союз вжити заходів щодо попередження чергової агресії Росії
Кулеба розповів Боррелю про безпекову ситуацію на Донбасі, в Криму та вздовж українських кордонів.
Loading...
Load next