Кулеба поговогорив про санкції проти рф з головою МЗС Естонії

Кулеба поговогорив про санкції проти рф з головою МЗС Естонії

Голова МЗС Дмитро Кулеба провів телефонні перемовини зі своїм естонським колегою Урмасом Рейнсалу. Пише у Twitter міністр закордонних справ України.

Мав розмову зі своїм естонським другом про шляхи посилення майбутнього 10-го пакету санкцій ЄС проти росії та про наші спільні наступні кроки зі створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України, — зазначив він.

Кулеба також додав, що керівництво рф має бути притягнуте до відповідальності.

Нагадаємо, що Зеленський підписав указ про допомогу постраждалій від землетрусу Туреччині.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 17
 
Читайте також
Росія стабільно намагається вийти з Мінських угод, - Кулеба Росія стабільно намагається вийти з Мінських угод, - Кулеба
У Міністерстві закордонних справ України вважають, що Російська Федерація не виконує Мінських угод та намагається вийти з перемовин стосовно врегулювання ситуації на Донбасі.
"Північний потік-2" не має ніякого комерційного чи морального виправдання - Кулеба "Північний потік-2" не має ніякого комерційного чи морального виправдання - Кулеба
Дмитро Кулеба наголосив на готовності української сторони і надалі працювати з новим урядом ФРН та пояснювати небезпечні стратегічні наслідки, які може мати політика потурання Росії.
48 годин на відповідь: Росія має надати точну інформацію про війська біля кордонів України 48 годин на відповідь: Росія має надати точну інформацію про війська біля кордонів України
Дмитро Кулеба запевнив, що Україна надалі буде використовувати всі дипломатичні можливості для гарантування безпеки України та її громадян.
Loading...
Load next