У Зеленського попередили про 24 лютого: слухайте Повітряні сили

У Зеленського попередили про 24 лютого: слухайте Повітряні сили

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак заявив, що Україна готова до різних сценаріїв 24 лютого, у річницю російського вторгнення, і вказав, що Повітряні сили ЗСУ вміють збивати ворожі повітряні цілі. Написав Єрмак у Telegram.

24 лютого ми готові до різних сценаріїв. Не забувайте, що в нас класні Повітряні сили, тому слухайте, що кажуть саме ці люди, які вміють збивати російські та інші повітряні цілі, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що парламент Словаччини визнав рф спонсором тероризму, а російський режим терористичним.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
США розглядають можливість підтримати повстанство, якщо Росія вторгнеться в Україну -  The New York Times США розглядають можливість підтримати повстанство, якщо Росія вторгнеться в Україну - The New York Times
У разі військового вторгнення Росії в Україну США надаватимуть Києву військову допомогу як відкритими шляхами, поставляючи озброєння і військову техніку, так і таємно, по лінії Центрального розвідувального управління (ЦРУ).
"В нас тепліше": Єрмак заявив, що радники трьох лідерів "Нормандської четвірки" зустрінуться в Києві "В нас тепліше": Єрмак заявив, що радники трьох лідерів "Нормандської четвірки" зустрінуться в Києві
За словами Єрмака, цього тижня він вже розмовляв з нормандськими радниками напередодні їхнього візиту до Москви.
Loading...
Load next