Зеленський звільнив начальника СБУ Хмельниччини та призначив заступника Малюку

Зеленський звільнив начальника СБУ Хмельниччини та призначив заступника Малюку

Президент Володимир Зеленський звільнив начальника Служби безпеки України у Хмельницькій області Тараса Цюцюру і призначив нового заступника голови СБУ.

Цюцюра очолював цю посаду з 28 жовтня 2020 року. Також іншим указом Зеленський призначив Сергія Наумюка заступником голови СБУ.

Наумюк подавав свою кандидатуру на посаду директора НАБУ у 2022 році. Як свідчить його автобіографія на сайті Кабміну, у 2004 році здобув вищу економічну освіту у Східноукраїнському національному університеті ім. В. Даля за спеціальністю "Фінанси".

До того з відзнакою закінчив слідчо-криміналістичний факультет Луганського інституту внутрішніх справ МВС України за спеціальністю "Правознавство" та здобув кваліфікацію "юрист-спеціаліст".

Нагадаємо, Міністри оборони рф та білорусі підписали угоду щодо розміщення тактичної ядерної зброї в білорусі

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

 528
 
Читайте також
"Посягання на територіальну цілісність України": СБУ оголосила підозру командиру ПВК "Вагнер" "Посягання на територіальну цілісність України": СБУ оголосила підозру командиру ПВК "Вагнер"
Підозрюваним є російський громадянин, який очолив ПВК для здійснення прихованих військових операцій РФ.
СБУ та НАБУ проводять обшук в Міністра економіки Олексія Любченка (фото) СБУ та НАБУ проводять обшук в Міністра економіки Олексія Любченка (фото)
Обшуки можуть бути пов’язані зі «скрутками» і ухиленням від сплати податків.
Зеленський призначив нового очільника контррозвідки СБУ Зеленський призначив нового очільника контррозвідки СБУ
Олександра Руснака глава держави звільнив лише напередодні – 29 листопада. А вже наступного дня Зеленський підписав указ про призначення Поклада.
Loading...
Load next