Словаччина виступає проти включення ядерного палива до санкцій ЄС щодо рф

Словаччина виступає проти включення ядерного палива до санкцій ЄС щодо рф

Словаччина виступає проти включення ядерного палива для АЕС до 12-го пакету антиросійських санкцій ЄС.

Про це повідомив міністр закордонних та європейських справ Словаччини Юрай Бланар, передає TASR.

Наша червона лінія полягає в тому, що санкції не мають включати ядерне паливо, тому що атомні електростанції ще не були достатньо трансформовані, щоб мати можливість працювати на альтернативному паливі, - сказав Бланар.

За його словами, ЄС чітко прислухався до Словаччини в цьому питанні. Росію не зупинила політика санкцій. Санкції більше вплинули на бізнес в ЄС, у тому числі словацький.

Міністр заявив, що "правляча партія Smer підтримує фінансову допомогу Україні, але за певних умов. За словами Бланара, фінансова підтримка України має спрямовуватися на те, на що вона призначена, і гроші не повинні "зникати".

Нагадаємо, Війська рф зводять багаторівневу оборону на лівому березі — ISW

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Виправдовували агресію РФ проти України: Уряд пропонує ввести санкції проти 16 пропагандистів Виправдовували агресію РФ проти України: Уряд пропонує ввести санкції проти 16 пропагандистів
Санкції пропонується застосувати строком на 3 роки до 6 фізичних та 10 юридичних осіб, які поширювали продукцію та інформаційний контенту з виправданням збройної агресії РФ проти України.
"Припинити агресію проти України": США закликали Росію забратися з Донбасу "Припинити агресію проти України": США закликали Росію забратися з Донбасу
Росія повинна повністю виконати свої мінські зобов’язання - вивести свою зброю та очолювані неї сили, підтримати розформування збройних угрупувань, що діють на Сході України, та повернути Україні контроль над міжнародно визнаним кордоном України.
Обговорили жорсткі економічні санкції для Росії: Кулеба зустрівся з Блінкеном у Стокгольмі Обговорили жорсткі економічні санкції для Росії: Кулеба зустрівся з Блінкеном у Стокгольмі
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба перебуває з робочим візитом у Стокгольмі.
Loading...
Load next