Вибори путіна в РФ вплинуть на війну в Україні – Генштаб Естонії

Вибори путіна в РФ вплинуть на війну в Україні – Генштаб Естонії

Президентські вибори в РФ, які заплановані на березень, матимуть вплив на ситуацію на полі боя в Україні, прогнозує естонський Генштаб.

Про це заявив глава оперативного відділу Генштабу Сил оборони Естонії полковник Тармо Кундла, передає ERR.

Майбутні президентські вибори в Росії вплинуть на зусилля обох сторін. Росія, як і раніше, намагається домогтися тактичної перемоги, нехай навіть незначної, але помітної, – сказав полковник Кундла.

Своєю чергою Україна просуває свої військові дії все далі на внутрішню територію Росії, вражаючи важливі цілі, додав він. За словами Кундла, оперативно-тактичні завдання Росії залишаються невиконаними, оборона України тримається, а українці продовжують операції на російській території.

Він прогнозує, що найближчими тижнями російські війська здійснять рейди на українську територію в прикордонних районах Бєлгородської та Харківської областей, щоб зв'язати там російські підрозділи і змусити українські сили до перекидання додаткових військ з Куп'янського напрямку.

Водночас донецький напрямок залишається основним плацдармом для російських військ. Більш активні бойові дії ведуться в районах Бахмута, Авдіївки та Донецька.

Кундла розповів, що на Авдіївському напрямку російські війська просунулися вперед, але українські шляхи постачання поки що не перерізані: "Ситуація з погляду України досить критична, але боротьба триває".

На Запорізькому та Херсонському напрямках інтенсивність дій російських збройних сил значно стриманіша, Росії не вдалося домогтися будь-якого успіху. Також тримаються українські плацдарми на лівобережжі Херсонської області.

Загалом ініціатива на фронті, як і раніше, перебуває в руках російських збройних сил. Великих успіхів вони не досягли, але були невеликі зрушення. Ситуація в Авдіївці відносно критична, але оборона України тримається, – сказав Кундла.

На його думку, заміна головнокомандувача Збройних сил України не принесе жодних змін на фронті найближчим часом.

Нагадаємо, Підозра у шпигунстві: уряд Ірландії відмовляється видавати візи російським дипломатам

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Естонія відправляє в Україну професійних саперів Естонія відправляє в Україну професійних саперів
Спецсапери працюватимуть на небезпечних через вибухівку ділянках, але де немає боїв.
Loading...
Load next