Глава Мюнхенської конференції: Росія може напасти на НАТО

Глава Мюнхенської конференції: Росія може напасти на НАТО

Глава Мюнхенської безпекової конференції Крістоф Гойсген заявив, що не можна виключати можливість нападу Росії на країну-члена НАТО.

Про це повідомляє DPA.

Відповідаючи на запитання, чи вважає він, що президент Росії Владімір Путін може віддати наказ про такий напад, Гойсген відповів: "Звичайно. Зрештою, Путін неодноразово говорив, що розпад Радянського Союзу був найбільшою катастрофою 20-го століття, тому що внаслідок цього багато росіян опинилися за межами Росії".

За його словами, "Путін прагнув відновити Велику Росію в кордонах неіснуючого Радянського Союзу, глобальну імперію, в якій він правив би як цар".

Він припустив, що цілями Путіна можуть стати Молдова або країни Балтії. Водночас Гойсген відмовився спекулювати на тему того, на що може зважитися російський диктатор.

Але ми маємо зробити все, щоб Україна отримала зброю і військову допомогу, необхідну їй для успішного протистояння російським агресорам і вигнання їх зі своєї території, – сказав він.

Нагадаємо, Підозра у шпигунстві: уряд Ірландії відмовляється видавати візи російським дипломатам

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
В НАТО вважають, що Україна зможе самостійно відбити військову атаку Росії В НАТО вважають, що Україна зможе самостійно відбити військову атаку Росії
В Північноатлантичному альянсі повідомили про те, що Україна готова протистояти російській агресії та може зробити це самостійно. Так, якщо вторгнення Російської Федерації почнеться наступного тижня, українські війська впораються самі.
Євродепутати вимагають надати Україні план дій щодо членства в НАТО Євродепутати вимагають надати Україні план дій щодо членства в НАТО
"Європейська народна партія" вимагає термінового зібрання в Європарламенті для обговорення ескалації російської агресії на кордоні з Україною.
Ексрадник Путіна повідомив, коли Росія може почати новий наступ на Україну Ексрадник Путіна повідомив, коли Росія може почати новий наступ на Україну
Андрій Ілларіонов, колишній радник російського президента Володимира Путіна попередив, що РФ вже після липня 2021 року може почати нове вторгнення до України. Однак цього разу вже з півдня.
Loading...
Load next