Фіцо заявив, що війна з РФ почалась "з розгулу українських неонацистів"

Фіцо заявив, що війна з РФ почалась "з розгулу українських неонацистів"

Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо прокоментував другу річницю повномасштабної війни в Україні, яку розв'язала Росія.

Про це повідомляє Aktuality.

У відео на Facebook він сказав, що війна почалася в 2014 році з "розгулу українських неонацистів".

За його словами, військове вторгнення в Україну з боку РФ також полягає в тому, щоб "ввести Росію в оману, що НАТО не розширюватиметься далі на схід".

Словацький прем'єр охарактеризував можливе членство України в НАТО як хорошу основу "до початку Третьої світової війни". Водночас Фіцо заявив, що військове вторгнення в Україну є порушенням міжнародного права.

Нагадаємо, Голова Єврокомісії передала українським правоохоронцям автомобілі для роботи у прифронтових регіонах

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Зеленський намагався поговорити з Путіним, однак він відмовився Зеленський намагався поговорити з Путіним, однак він відмовився
Після загибелі чотирьох українських військових під Шумами, президент України Володимир Зеленський намагався поговорити з Путіним. Однак, той відмовився, бо ніби то нема про, що говорити.
Хомчак заявив, що ЗСУ готові до загострення воєнної ситуації на сході України Хомчак заявив, що ЗСУ готові до загострення воєнної ситуації на сході України
Збройні сили Україні готові до швидкого реагування на ймовірні провокації Росії уздовж українсько-російського кордону та в зоні ООС.
Loading...
Load next