Верховний лідер Ірану пригрозив США жорсткою відповіддю у разі агресії

Верховний лідер Ірану Алі Хаменеї заявив, що Тегеран не піддасться тиску США та їхніх союзників і відповість на будь-які ворожі дії.
Про це повідомляє Bloomberg.
Ми ніколи не ініціюємо конфлікт. Але США й інші країни зіткнуться з жорсткими ударами, якщо вчинять будь-які зловмисні дії проти іранської нації, — наголосив Хаменеї у своєму телезверненні.
За даними Bloomberg, іранський лідер згадав про недавній обмін думками з Вашингтоном, проте не уточнив, чи йдеться про лист президента США Дональда Трампа, на який Тегеран планує відповісти найближчим часом.
Контекст
Раніше Трамп заявив про бажання врегулювати напруженість у відносинах з Іраном дипломатичним шляхом, проте пригрозив воєнними діями, якщо Тегеран відмовиться від переговорів щодо своєї ядерної програми.
Попри жорстку риторику, в Ірані зростає тиск через економічні труднощі, зокрема високу інфляцію. Це змушує частину керівництва країни закликати до переговорів для послаблення санкцій.
Олена Стебніцька - pravdatutnews.com




