Орбан пояснив причини виходу Угорщини з Міжнародного кримінального суду

Орбан пояснив причини виходу Угорщини з Міжнародного кримінального суду
Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що його країна прийняла рішення залишити Міжнародний кримінальний суд через його надмірну "політизацію"

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що його країна прийняла рішення залишити Міжнародний кримінальний суд через його надмірну "політизацію".

Про це він повідомив під час пресконференції з ізраїльським прем'єром Біньяміном Нетаньягу в Будапешті, передає Telex.

Орбан, який свого часу підписав угоду про приєднання Угорщини до МКС у 2001 році, наголосив, що тепер він стане тим, хто ініціює вихід країни з цього органу. За його словами, суд втратив свою неупередженість і перетворився на "політичний інструмент", у діяльності якого демократична держава не може брати участь.

Його заява викликала оплески серед присутніх, зокрема і з боку Нетаньягу.

Біньямін Нетаньягу привітав рішення Угорщини, назвавши його "сміливим кроком". Він різко розкритикував МКС, звинувативши його в корупції та спробах "загрожувати демократії".

Ви стали першою країною, яка покинула цю організацію. Це прояв надзвичайної мужності перед обличчям несправедливості, – заявив ізраїльський прем'єр.

Рішення Угорщини виходить на тлі зростаючої міжнародної критики МКС, що викликає нові дискусії щодо його ролі та впливу у світовій правовій системі.

Нагадаємо, Угорщина хоче вийти із міжнародного кримінального суду

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
Путін відзначив «принципову позицію» Орбана стосовно України Путін відзначив «принципову позицію» Орбана стосовно України
Президент рф володимир путін провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Угорщини Віктор Орбан, під час якої сторони обговорили війну в Україні та ситуацію на Близькому Сході
Угорщина обіцяє теплий прийом Путіну попри ордер на арешт Угорщина обіцяє теплий прийом Путіну попри ордер на арешт
Сіярто підкреслив, що Будапешт прагне забезпечити «безпечні та спокійні умови» для обох лідерів і назвав Угорщину «однією з найбезпечніших країн світу для такого саміту»
Угорщина загрожує заблокувати €90 млрд допомоги Україні через суперечку щодо нафти Угорщина загрожує заблокувати €90 млрд допомоги Україні через суперечку щодо нафти
Будапешт вимагає відновлення поставок російської нафти через трубопровід «Дружба» перед схваленням великого кредиту
Loading...
Load next