Німеччина надасть Україні $500 млн на закупівлю зброї зі США

Берлін виділить пів мільярда доларів на фінансування американського озброєння та боєприпасів для України
Фото: depositphotos
Німеччина виділить 500 млн доларів на закупівлю американського озброєння для України в рамках нової ініціативи НАТО «Список пріоритетних потреб України» (PURL).
Про це заявили в Альянсі, підкресливши, що кошти підуть на фінансування поставок військового обладнання та боєприпасів зі США.
Генсек НАТО Марк Рютте привітав крок Берліна, наголосивши, що Німеччина залишається найбільшим серед європейських партнерів постачальником оборонної допомоги Києву.
Оголошення пролунало під час візиту президента Володимира Зеленського до Берліна, де він провів переговори з канцлером Фрідріхом Мерцом.
Нагадаємо, Данія виділить 89 мільйонів доларів на американську зброю для України
Юлія Педюк - pravdatutnews.com
Читайте також

Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц заявив, що не має сумнівів у прихильності Сполучених Штатів до Північноатлантичного альянсу навіть у разі президентства Дональда Трампа

Президент України Володимир Зеленський у середу перебуває з робочим візитом у Берліні, де запланована низка міжнародних заходів

Трамп підкреслив, що "Сполучені Штати отримують повну компенсацію" за такі поставки
Рекомендовані

324-й день року (325-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 41 день

Вчені, схоже, розгадали таємницю однієї з найдивніших археологічних знахідок в Андах – так званої "Смуги Дір" або "Поля ям" на Зміїній горі в Перу. Понад 5200 отворів, виритих у схилах гори, десятиліттями не мали наукового пояснення

319-й день року (320-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 46 днів
Loading...
Load next