Чехія розширила санкції проти Грузії

Чеський уряд ухвалив рішення про розширення санкцій проти Грузії, додавши до національного списку кількох високопосадовців.
Фото: depositphotos
Санкції були введені на основі пропозиції міністра закордонних справ Яна Ліпавського.
Про це повідомляє Міністерство закордонних справ Чехії.
До списку потрапили п'ятеро представників грузинської влади, зокрема заступник міністра внутрішніх справ, троє суддів і прокурор. Вони звинувачуються в участі у придушенні мирних протестів у Грузії в 2024-2025 роках.
Ми підтримуємо демократичну та вільну Грузію, - йдеться у дописі МЗС.
До слова, Чехія збільшує оборонний бюджет і готується до закупівлі Leopard 2A8, залишаючись ключовим партнером України. Країна забезпечить Україну щонайменше 1,5 мільйонами великокаліберних боєприпасів до кінця 2025 року.
Юлія Педюк - pravdatutnews.com
Читайте також

Саакашвілі порекомендував Конгресу США ввести санкції щодо порушників прав людини в республіці.

Німеччина, як і низка інших держав, запровадила санкції проти чиновників Грузії
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

273-й день року (274-й у високосні роки) в григоріанському календарі. До кінця року залишається 92 дні

Оскароносна акторка Ніколь Кідман та австралійський кантрі-співак Кіт Урбан офіційно розірвали шлюб після 19 років спільного життя
Loading...
Load next