Зеленський: Китай не зацікавлений у єдності США та Європи

Зеленський: Китай не зацікавлений у єдності США та Європи
Під час пресконференції у Брюсселі президент прямо звинуватив Китай у відсутності підтримки України

Фото: depositphotos

На пресконференції в Брюсселі президент Володимир Зеленський заявив, що Пекін «не допомагає Україні» і фактично «допомагає Росії».

За його словами, постійного діалогу з головою КНР немає: відбувалися лише окремі телефонні розмови, в яких, за словами Зеленського, Сі Цзіньпін обіцяв не постачати зброю. Водночас президент підкреслив, що має підстави вважати — Китай не зацікавлений у перемозі України та одночасно не прагне слабкої Росії.

Трансляцію спілкування президента з журналістами здійснював Офіс Президента.

Я, справді, нічого не знаю про (китайські) пакети озброєнь (для Росії), але я знаю одне, Китай допомагає Росії, не допомагає Україні, і не зацікавлений у нашій перемозі і в поразці Росії, — сказав Зеленський, додавши, що Китай також не зацікавлений у збереженні єдності між США та Європою.

До слова, Росія замовила 56 «Калібрів» зі «спеціальною» бойовою частиною. Озброєння такого типу ускладнює роботу систем ППО та розвідки.

Юлія Люшньова - pravdatutnews.com

Читайте також
Розвідка України вивезла з Києва секретну документацію та обладнання – Washington Post Розвідка України вивезла з Києва секретну документацію та обладнання – Washington Post
Українські розвідувальні служби напередодні вторгнення Росії нібито провели операцію з евакуації секретних архівів розвідки та найбільш цінного обладнання з Києва в райони на Західній Україні - в якісь «безпечні місця».
Сьогодні відбудеться зустріч Макрона із Зеленським Сьогодні відбудеться зустріч Макрона із Зеленським
Пріоритетом є пошук політичного виходу з кризи.
Мати Саакашвілі закликала повернути її сина в Україну Мати Саакашвілі закликала повернути її сина в Україну
Понад 8 років Міхаїл Саакашвілі не з’являвся на батьківщині, у Грузії, через кримінальні справи. Після повернення його затримали 1 жовтня у Тбілісі.
Loading...
Load next